mobile-menu
Apie UAB „VIGIDAS PACK“ vykdomą projektą dalyvaujant tarptautinėse parodose užsienyje

UAB „VIGIDAS PACK“ pradeda įgyvendinti Europos regioninės plėtros fondo dalinai finansuojamą projektą – „UAB „VIGIDAS PACK“ eksporto plėtra“. Bendrovė užsiima visų pramoninių padėklų gamyba. Dalyvavimas parodose įmonei suteiks galimybę pristatyti gaminamą produkciją ne tik esamose, bet ir naujose užsienio rinkose, užmegzti kontaktus su naujais potencialiais partneriais ir padidinti eksportą esamose rinkose. Projekto tikslas - didinti bendrovės eksportą į esamas ir naujas rinkas.

Kalėdų dovana įmonei

Šiemet Kalėdų senelis buvo ypač dosnus ir nupirko įmonei padėklų valymui bei vinių patikrai skirtą įrangą. Po intensyvių montavimo darbų jau džiaugiamės dar aukštesne padėklų kokybe.

Visi padėklai praeina vinių patikrą bei yra nušluojami - daugiau jokių pjuvenų ar išlindusių vinių.

Lapkričio 17 d.

Lapkričio 17 d. „Verslo žinių“ rengtuose kasmetiniuose pažangaus verslo apdovanojimuose „Verslo gazelė“ mūsų įmonė pelnė vienos sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių įmonių Lietuvoje apdovanojimą. Apdovanojimus teikė Šiaulių meras Artūras Visockas. Tai jau antras „Verslo gazelės“ apdovanojimas į mūsų kolekciją, kuris įpareigoja toliau stengtis tobulėti.

Spalio 15 d. Olandijoje, Heerlen mieste, įvyko oficialus „Vigidas Pack“ padalinio atidarymas.

Spalio 15 d. Olandijoje, Heerlen mieste, įvyko oficialus „Vigidas Pack“ padalinio atidarymas. Savo klientams Olandijos, Belgijos regionuose nuo šiol galime pasiūlyti lengviau ir greičiau pristatomų padėklų.

 

Mūsų įmonė pradeda chemijos pramonės padėklų gamybą

UAB "VIGIDAS PACK" 2014.05.28 Chemical industry pallets

Puslapiai