mobile-menu

Sertifikatai

 

 

112

CrefoCert sertifikatas - įmonės stabilumo ir kokybės ženklas, padedantis įmonei konkuruoti rinkoje ir užtikrinti savo reputaciją. Sertifikatai kasmet išduodami daugiau nei 1000 įmonių Lietuvoje, kurios įsitikino sertifikato nauda įmonės plėtroje. CrefoCert - oficialus "Kredito reforma Lietuva" sertifikatas, patvirtinantis įmonės stabilumą ir patikimumą (daugiau nei metus ar net kelis). Džiaugiamės, kad esame įvertinti ir pripažinti CrefoCert!

 

Sertifikatas IT  

Sertifikatas EN

Sertifikatas LT

109

CP Padėklų licenzija 

 

 

Parsisiųsti PDF

64
          

Mediena ir medinė tara, kertanti sieną turi būti apdirbta pagal ISPM15 standarto reikalavimus.

To reikalauja Tarptautinė augalų apsaugos konvencija ( International Protection Convention, IPPC). Šis standartas skirtas karantininiams kenkėjams kontroliuoti. Standarte nurodytos  priemonės sunaikina daugumą karantininių kenkėjų ir sumažina kitų kenkėjų ,kurie gali būti susiję su pakavimo medžiaga.


Parsisiųsti EN PDF

Parsisiųsti LT PDF

15
                                                  EPAL padėklai turi atitikti aukštus UIC 435-2 standarto reikalvimus.Licenciją EPAL padėklų gamyklai išduoda European Pallet Association ( EPAL).Griežti kokybės tikrinimai vyksta du kartus per menesį. Šį atitikimą nustato SGS kompanijos inspektoriai.SGS yra lyderiaujanti pasaulyje tikrinimo ir testavimo kompanija, turinti daugiau nei 1000 laboratorijų ir atstovybių pasaulyje bei tikrinanti kiekvieną iš licencijuotų įmonių,gaminančių EPAL padėklus. Visi originalūs EPAL padėklai yra pažymėti kokybės kontrolės metaliniu žymekliu su EPAL kokybės ženklu..

Parsisiųsti PDF

12