mobile-menu
Apie UAB „VIGIDAS PACK“ vykdomą projektą dalyvaujant tarptautinėse parodose užsienyje

UAB „VIGIDAS PACK“ pradeda įgyvendinti Europos regioninės plėtros fondo dalinai finansuojamą projektą – „UAB „VIGIDAS PACK“ eksporto plėtra“. Bendrovė užsiima visų pramoninių padėklų gamyba. Dalyvavimas parodose įmonei suteiks galimybę pristatyti gaminamą produkciją ne tik esamose, bet ir naujose užsienio rinkose, užmegzti kontaktus su naujais potencialiais partneriais ir padidinti eksportą esamose rinkose. Projekto tikslas - didinti bendrovės eksportą į esamas ir naujas rinkas.

Noel Hediye Şirketimize

Bu yıl Noel Baba, özellikle cömert davranmış ve şirketimize palet temizliği ve çivi denetim donanımları getirdi. Yoğun yükleme çalışmadan sonra zaten daha yüksek kaliteli paletler heyecanlıyoruz.

Tüm paletler çivi muayene geçer ve süpürülmüş - artık talaş veya çıkıntılı çiviler yok.

Lapkričio 17 d.

Lapkričio 17 d. „Verslo žinių“ rengtuose kasmetiniuose pažangaus verslo apdovanojimuose „Verslo gazelė“ mūsų įmonė pelnė vienos sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių įmonių Lietuvoje apdovanojimą. Apdovanojimus teikė Šiaulių meras Artūras Visockas. Tai jau antras „Verslo gazelės“ apdovanojimas į mūsų kolekciją, kuris įpareigoja toliau stengtis tobulėti.

15 Ekim. Hollanda, Heerlen kentinde, resmen "Vigidas Paketi birim açılış oldu

Mūsų įmonė pradeda chemijos pramonės padėklų gamybą

UAB "VIGIDAS PACK" 2014.05.28 Chemical industry pallets

Sayfalar